jakie meble modne do salonu

jakie meble modne do salonu

Więc chcesz dowiedzieć się kod Morse’a – oto kilka wskazówek

Jak muzyka, niektórzy ludzie zdają się mieć wrodzony talent do nauki alfabetu Morse’a wysiłku. W czasie II wojny światowej było powszechną praktyką, aby zebrać kilkaset rekrutów wojskowych na salę, wprowadzają je w świat „dahs i DITS” i wypłukać większość w ciągu dwóch tygodni. Te pozostałe „geniusze” stał się asy bezprzewodowych wojny.

Dla większości studentów, zyskując kontrolę nad przepływem i rytm dźwięków okazała się uciążliwa i przerażającym zadaniem. Maszyny praktyka kod używany w tym czasie składała się z rolek papieru o szerokiej cala, który biegł obok źródła światła. Rolki perforowane do tworzenia, z elektrycznym oka, niemal doskonale brzmiał ciąg liter kodu Morse’a, numerów i wiadomości. Uczeń systematycznie wprowadzane na dźwięk charakter, instruktor zawołał nazwę literą w. Wkrótce kolejny ciąg kropek i kresek dodano i kolejny, aż oszałamiający wybór dahs i DITS pływaliśmy w głowie studenta. Od sesji treningowych często trwa kilka godzin lub więcej, błędy były praktykowane w kółko, a potem, gdy paraliżujący Test dano, lęk prowadził wysokie z frustracji i braku wspólnego.

Z biegiem lat, większość studentów spróbować nauczyć się alfabetu Morse’a tylko w ten sam sposób. Nic więc dziwnego, że gdy FCC postanowił wyeliminować testowanie kodu dla amatorów licencji radiowych, że wielkie westchnienie ulgi pochodziły z wielu dawno sfrustrowanych „niedoszłych” szynki.

Jednak inna metoda wydaje się, aby zyskały wielu zwolenników. W krajach anglojęzycznych oraz w innych częściach świata językowych, kod Morse’a jest nauczane za pomocą mnemoniczny system, który naśladuje dźwięk kodu w języku ucznia. W dahs i DITS można usłyszeć w prostych słów i fraz zamiast. W ten sposób i tylko czterdzieści znaków, aby dowiedzieć się, wysoki odsetek studentów odnieść sukces w opanowaniu.

napisane przez: