jakie meble kuchenne sa teraz modne

jakie meble kuchenne sa teraz modne

Twoje Pieniądze, Your Life, albo zwrot Pas

Pas bezpieczeństwa jest jedną z tych rzeczy w życiu, że po prostu nie ma sensu do około 40.000.000 osób w Stanach Zjednoczonych. Po tym wszystkim, wolność wyboru jest podstawą Free World, a jeśli chodzi o naszych samochodach, chcemy jeździć je w dowolny sposób możemy wybrać.

„Wolność albo śmierć!” krzyczy do protestującego w wieczornych wiadomościach. Ceni ją od Boga Wolności jeździć bez obawy nielegalnego przeszukania i zajęcia. „Lud”, twierdzi, że „nie są idiotami i może regulować swoje własne bezpieczeństwo.” Sądy ustalić, czy jazdę bez pasów bezpieczeństwa jest prawo lub przywilej, ale „przez Boga, będziemy bronić naszej wolności ‚do naszego ostatniego tchnienia”.

Niestety, to tylko to, co dzieje się każdego roku.

Co ci ludzie nie zdają sobie sprawy jest to, czego wyborem oni robią kiedy jazdę bez pasów owinięty wokół siebie w samochodzie.

Rząd i przemysł sponsorowany wielomilionowych kampanii uświadamiających pasów bezpieczeństwa dolarowych przez dziesięciolecia. Wykorzystanie wspinał, ale bardzo powoli przez lata aż do niedawna.

Łatwo rozpoznać co najmniej jedną popularną narodową hasłem:

jakie meble kuchenne sa teraz modne

Zapnij pasy dla bezpieczeństwa

Pasy Save Lives

Buckle Up America

Przyjazny urzędnik wydaje w klasie uczyć o bezpieczeństwo samochodu. On nie przyszedł do każdego pokoju, więc niektórzy z nas zostali indoktrynacji z aktualnościami zabaw używane.

kampanie finansowane przez państwo są mniej znane.

Missouri miał najniższy stan wykorzystania pasów bezpieczeństwa, jak w roku 2000 zbliżył się zgodnie z National Highway Traffic Safety Association (NHTSA). Tylko 60% z Missourians nosili pasy, więc w $ 300.000 wspólnego wysiłku badawczego, w stanie Missouri badane strategie reklamowe, które byłyby atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych.
napisane przez: