jakie meble do jasnej podlogi

Vividh Bharati Online

Vividh Bharati Radio na żywo w internecie z Bangalore, Indie: –

Usługa Vividh Bharati All India Radio Zaplanowano około 1957 konkurować z ówczesnym Radio Cejlon. Wkrótce Vividh Bharati okazała się popularna stacja radiowa, z około 15 godzin nadawania. Dziś nadaje 24 godziny na dobę.

Można słuchać wielu programów przez cały dzień, oprócz tych programach wiele specjalnych programów doceniają życia znanych osobistości w muzyce, filmach i rozrywki.http://www.mocuzdrawiania.pl

Około 40 nadajników na falach średnich, FM i fal krótkich przeprowadzenia VBS do słuchaczy w całej Indii. Wydajny 500 KW Nadajnik Short Wave obejmuje praktycznie cały kraj i jest słyszalny nawet w wschodnim wybrzeżu Ameryki

VBS rozpoczął nadawanie cyfrowe (Digital Radio Mondial) na fale krótkie w styczniu 2009. Jakość dźwięku tego sygnału Short Wave, które można usłyszeć na wielu częściach Indii jest równie dobre, jeśli nie lepsze niż sygnał nadawany na FM.

Wiele z tych regionalnych stacji produkować programy w różnych językach lokalnych na ich lokalnych słuchaczy.

Vividh Bharati ma historię ponad 50 lat nadawania w Indiach, posiadający jedną z najlepszych archiwów muzycznych. Ponad 40 nadajniki przenoszenia programów do słuchaczy na AM, FM i krótkofalówka. Można również słuchać na DTH 24 x 7. (Direct To Home jest transmisja satelitarna)

Głównym studio jest Borivili w Bombaju. Oprócz Mumbai, wiele regionalnych ośrodków tej stacji radiowej mają tam własny programowania.

All India Radio jest Narodowy Nadawca własnością rządu Indii, ma około 230 Centrów Broadcasting całego kraju. Ich połączenie krajowe działa 149 nadajników fal średnich, 54 nadajników krótkofalowych i 171 nadajników FM. Wszystkie transmisje India Radio w 24 językach i dialektach 146 w jego służbę domową, jak w danych 2009 r.

Można słuchać Vividh Bharati na mojej stronie internetowej – http://sites.google.com/site/radiovbs Ta strona internetowa nie poprosi użytkowników do rejestracji! Jest bezpłatny słuchać.

Dziękuję Ci.

napisane przez: