jakie meble do ciemnych paneli

7. iść pieszo

Już zidentyfikowany jako „najlepszy” działalność ćwiczenia, chodzenie jest prawie zawsze przyjemne. Spacer po suchym piasku daje bardziej „treningu” niż chodzenie po piasku, który jest jeszcze wilgotne od ustąpił surfowania. Dla maksymalnej irytacja i puff, spróbuj spaceru w samego surfowania. Normalna szybkość chodzenia jest mile i pół za piętnaście minut, a więc trzydzieści minut spaceru jest dobrym treningiem na dzień. Piętnaście minut na piętnaście minut z powrotem do punktu wyjścia powinien robić przyjemnie.

8. Natura zegarek lub obserwować ludzi

Dobrze więc, jeśli jesteś po prostu w „robić nic na chwilę” nastroju wtedy charakter lub obserwować ludzi w zależności od tego, gdzie jesteś. Wybrać dobry punkt obserwacyjny i zauważ, co dzieje się wokół ciebie. Czy to małżeństwo lub randki? Co sądzisz robią na życie? Co można powiedzieć o nich z oglądania? Jakie zwierzęta, ptaki lub życia morskiego są powszechne, gdzie jesteś? Czy są rekiny? Delfiny? Kraby? Squid lub inne nietypowe formy życia morskiego? Co fauny frequents okolicę? Co z wężami? Byłem bardziej niż trochę zaskoczony, aby dowiedzieć się od okolicznych mieszkańców, że dzikie koty są dużym problemem w Acapulco. Jak zwrócić większą uwagę podczas moich wchodzących i wychodzących w okolicach miasta Zauważyłem, że były niemal wszędzie. Mogą one stać się szczególnie uciążliwe w nocy.

Te i inne działania pomysłowe może pomóc przekształcić „leżenia na słońcu i spalić” dzień na plaży w znacznie bardziej relaksujące, stymulujące twórczą lub czasu dla siebie i rodziny. Próby niektórych z nich, jako alternatywa dla zwykłego „brak działania” dzień.

Prof. Larry M. Lynch to angielski nauczanie i uczenie ekspertów autora i profesor uniwersytetu w Cali, Kolumbia języka. Teraz i ty możesz żyć swoje marzenia w raju, znaleźć romans, wysoką przygodę i zarabiać w czasie podróży za darmo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wprowadzania lub postęp w fascynującej dziedzinie nauczania języka angielskiego jako obcego i drugiego języka wysłać za bezkosztowej PDF Ebook: „Jeśli chcesz uczyć angielskiego za granicą, oto co trzeba wiedzieć”, natychmiastowe szczegóły dostawy oraz bez zobowiązań informacje dostępne są teraz online pod adresem: http://bettereflteacher.blogspot.com/

Potrzebujesz profesjonalnej, oryginalną treść lub artykuły na swoim blogu lub stronie internetowej, biuletynu? Masz pytanie, prośbę, lub chcesz uzyskać więcej informacji lub mają być dodane do jego artykułów i materiałów dydaktycznych listy mailingowej? Następnie należy skontaktować się z autorem na tej stronie internetowej za szybką odpowiedź.

napisane przez: