jakie meble do bezowych scian

jakie meble do bezowych scian

W 5 Złote zasady zdobienia

Oto kilka wnętrze salon zasady malowanie / dekorowanie, że żyjemy religijnie.

Zasada nr 1; „Nie obchodzi mnie, jak przenośny komputer jest, nie można sprawdzić pocztę, gdy jesteś w ruchu na pianinie”.

* Jeśli odkryli, że „eureka !!!” Artykuł – albo na tej stronie internetowej lub innego zdobienia / projektu – proszę być miły do ??laptopa / komputera i wydrukować instrukcji zanim rozpocznie się położyć szczotkę do ściany. W pierwszej kolejności, jeśli używasz nowej techniki nie są znane, można zniszczyć laptopa farbą rozlania. Na drugim miejscu, bieganie tam iz powrotem na pulpicie, gdy trzeba szybko odniesienia zajmuje cenną uwagę od zadania pod ręką i może łatwo prowadzić do błędów rażących (i dużą ilością kropelek farby na podłodze). Jeśli nie można wydrukować swoją nowo odkrytą, błyskotliwy porady techniką malarską, skrótowym sugestie do prawdziwego, żywego notatnika, a następnie dostać się pęknięć.

Zasada nr 2; Większość magazynów i stron D.I.Y mają bardzo praktyczne rozwiązania typowych problemów dekorowanie, bez zerwania banku.

* Łatwo stracić kreatywność i uderzył w mur, gdy nie stoją poza obrazem dekoracji. – Patrząc w „nie można zobaczyć las z drzew” kinda rzeczy. Czasami po prostu cruising za pośrednictwem witryny D.I.Y lub zdobienia / magazyn może prowadzić do 1 genialny i tani pomysł, który pozwoli wybranego pokoju The „Oomph” potrzebuje. Na przykład, faux marmuru obraz jest łatwiejsze niż myślisz, i całe gówno obciążenia tańsze niż zakup bawarskiej marmuru łupków dla funkcji ściany. (Czy Bawarczycy nawet uczynić z marmuru łupków?)

Zasada nr 3; Najwięcej inspirujących cechy pokoju nie muszą kosztować 4 000 000 dolarów dolarów i swoje pierwsze urodzone dziecko.

* Jeśli zauważony zestaw ceramicznych płytek włoskich, które byłyby absolutnie idealne na kuchennym blacie, tylko dowiedzieć się, że są za 250,00 $ dachówki, nie mają awarię i przedawkować Prozac.
napisane przez: