jakie meble mozna zrobic z palet

jakie meble mozna zrobic z palet

Uniden Bearcat Skanery przegląd systemu ostrzegania Uniden Bearcat BCT8 BearTracker

Szukałem na skanerze Uniden Bearcat dostać jako prezent dla mojego dziadka, który kocha się dostosować do różnych stacji i kanałów serwisowych. To jego przeszłość czas monitorować bieżące wydarzenia w okolicy, a jego najnowszy skaner niedawno rozbił. Więc kupiłem system ostrzegania Uniden Bearcat BCT8 BearTracker dla niego i napisałem tę recenzję więc można ocenić, czy zrobiłem prawo wyboru dla mojego dziadka.

Projekt

Po pierwsze, mój dziadek lubi NASCAR więc kiedy zobaczyłem logo, wiedziałem, że muszę dostać ten model. Ma też ładny, zwarty wygląd, ale bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze elementy sterujące. Jego wymiary to 7,06 cm x 6,10 cm x 2,44 ” i waży lekki jak 2,7 funtów więc mój dziadek może przenosić go gdziekolwiek zechce bez trudności, gdyż jest już dość stary.

Urządzenie posiada zarówno antena teleskopowa oraz okno zamontować antenę dla lepszego odbioru. Ma czarny korpus z gumowymi przyciskami i kółkiem regulacji głośności. Przyciski są intuicyjne i każda funkcja ma określony przycisk, więc jest to łatwe do poruszania się maszyny. Można również ustawić podświetlenie i usunąć go, kiedy tylko zapragniesz. To sprawia, że ??czytanie wyświetlacz w pewnych warunkach oświetleniowych łatwiej zrobić, co mój dziadek bardzo chciałbym z powodu jego słabego wzroku.

Skanowanie i wyjścia audio

Skanowanie przez ten skaner Uniden Bearcat jest bardzo łatwe . Posiada zaprogramowane częstotliwości dla różnych działów, w tym lokalną policję i szeryfów okręgowych, ogień i służby ratownictwa medycznego, mediów informacyjnych, pogody, CB Radio, samolotów, kolei, paśmie morskim i Departament transportu. Skaner ma 250 kanałów, można zapisać wszystkie częstotliwości, które mają zostać w każdym kanale.
napisane przez: