jakie meble do domku letniskowego

jakie meble do domku letniskowego Pas naramienny nigdy nie powinny być noszone pod pachą lub w tył głowy. Stanowisko to niemal gwarantuje obrażeń w wypadku. Pasy bezpieczeństwa są ustawione, aby dać Ci szereg użytecznych ruchu, a następnie trzymać cię w miejsce, gdzie powinien przekraczać tego zakresu. Jednak osoba wciąż ma swobodę wyboru: zapinania pasów lub stania 1 o 73%, która jest wyrzucana. Comfort vs Risk.

„Jestem ostrożnym kierowcą i nigdy nie byli w wypadku.” – Zażalenie 2

Ośmiu na dziesięciu kierowców będzie w wypadku samochodowym w ciągu najbliższych 10 lat.

Wybór nosić pasy sprawia, że ??wiele sensu, ponieważ fakty wyjaśnić zagrożenie dla własnego życia. Odtwarzanie kursów w Vegas jest lepszy niż gra szanse ze swoim życiem.

„Mam poduszki powietrzne dookoła mojego samochodu. Dlaczego muszę pasów.”

Poduszki powietrzne zamortyzować wpływ. Lepiej uderzyć deflacyjne poduszki powietrznej niż nieruchome desce rozdzielczej. Jednak pas bezpieczeństwa chroni przed poduszką powietrzną.

Poduszki powietrzne wybuchnąć przed sobą na 200mph.

Poduszka powietrzna rozmieszcza się tak szybko, że wydaje się nadmuchać i spuścić powietrze przed wybuchowy dźwięk jest skończona. Po przeniesieniu się gwałtownie do przodu w wypadku samochodowym, pas Fotelik zatrzymuje cię szybko jak poduszka powietrzna podchodzi do klatki piersiowej. Nawet z pasa na was może czuć się tak, jakby ktoś uderzył cię mocno w mostku na dzień lub dwa po wypadku. Jednak bez pasów na, istnieje ryzyko poważnych obrażeń od samego worka powietrznego.

Miałam na sobie mój pasów w wypadku samochodowym, gdy poduszka powietrzna eksplodował w mojej piersi. Minęło kilkanaście X-Rays udowodnić mój mostek nie był złamany, ale ból trwał przez miesiąc . Bez pasa …

Powiem Ci wykorzystać swoją wyobraźnię, ale bez pasów bezpieczeństwa i poduszki powietrznej?

napisane przez: