jakie meble do czerwonych scian

jakie meble do czerwonych scian

Unikalne Atrakcje na plaży

Plaża jest nie tylko dla dzieci i młodzieży. Cała rodzina może cieszyć się do brzegu pod warunkiem, oczywiście, że nie są „łokcia do łokcia” turyści. Można również zrobić więcej niż tylko opalić (lub oparzenia słoneczne). Wstać i poćwiczyć niektóre z tych sugestii. Dawne ulubione to zawsze zabawa, dlatego są one nadal popularne. Możesz wrzucić piłki gumowej pianki Frisbee, grać w piłkę na plaży (miły, ponieważ korekta do łatwego przenoszenia i przechowywania), przejdź dętkę surfing (tanie i coraz trudniej dostać, ale można też je opróżnić). Nie zapomnij rzeźby z piasku lub piasku narzędzi budowania zamku. Oto kilka innych propozycji do rozważenia dla ożywienia swój Beach Resort wakacje.

1. Zbierz driftwood

Zwłaszcza jeśli jesteś z twórczym zacięciem, może to być nie tylko wyjątkowy, ale opłacalne zajęcie, jak również. Jakie dane lub formularze zrobić kształty Driftwood wyczarować w głowie? Jakie mogłyby wyglądać, gdy malowane lub polerowane? Jak można zamontować lub wyświetlić je?

2. Zbierz skorupy

Długi popularną rozrywką plaża z dzieci i dorosłych, to może jeszcze służyć jako interesującej aktywności dla dzieci (lub). Tym bardziej, jeśli jesteś na nowej, obcej lub obcym plaży, która może również oferują wiele ciekawych niespodzianek. Zrób kolaż, wyświetlacz lub cień łuk najlepszych znalezisk, kiedy wrócisz do domu.

3. kraby połowowe i skorupiaki

Zwykliśmy chodzić wzdłuż w surfowania Chesapeake Bay w ramce kawałku metr kwadratowych ekranu Okno do pułapki różnego rodzaju małe kraby, skorupiaki, robaki piasku, a nawet małych ryb. Wykonana ciekawej serii „połowy” i pod niekończącą się proste zabawy dla mnie i mojego rodzeństwa. Z jedenastu młodszych braci i sióstr, ale również utrzymuje nas z „kłopoty” lub przynajmniej racjonalnie tak.
napisane przez: