na jakie meble jest popyt

na jakie meble jest popyt

Work-at-Home – Teletech

Kim oni są? Co oni robią?

Teletech jest outsourcing procesów biznesowych, która świadczy usługi takie jak:

* Zarządzanie klientami

* Rekrutacja

* Trening

* Przetwarzanie kredytu

* Administracja płac

* Wiele więcej

Ich główna siedziba firmy znajduje się w Kolorado. Ale oni mają kilka krajów działają one, jak w Australii, Anglii, Szkocji, Hiszpanii, Hong Kongu i Chinach. Oferują one swoje usługi korporacyjne dla firm na całym świecie.

Zatrudniają one ponad 55.000 ludzi w kilku krajach, które zajmują ponad 3,5 milionów interakcji z klientami w którymkolwiek z danego dnia. Ich pracownicy będą stanowić wsparcie klienta przez telefon, za pośrednictwem poczty elektronicznej żywymi sesji czatu.

Ile mogę zarobić? Jak będę zarabiać?

Wynagrodzenie jest bardzo zróżnicowana. Będzie to zależeć od zestawów umiejętności potrzebnych dla klienta można byłoby pracują. Teletech płaci godzinową. Płacą co dwa tygodnie i może otrzymywać swoje wynagrodzenie przez bezpośrednie wpłaty.

Wystawiono tam szkolenie?

Tak. Teletech będą szkolić się, jeśli jesteś zatrudniony i będą płacić za szkolenia, jak również. Oni opracowali eLearning szkolenie, które można zrobić w domu. Poznasz najlepsze możliwe informacje dotyczące swojej pracy, jak również żadnych korzyści firmowe, które mogą być uprawnione do.

Czy są jakieś wymagania potrzebne do pracy dla nich?

Tak. Teletech dąży do zapewnienia jak najlepszych agentów obsługi klienta dla firm, które umowy przez nich. Są dumni z faktu, że byli w stanie zaoferować swoich agentów sposób wykonywania swoich obowiązków zawodowych z ich domowym biurze. Więc oni nie wyglądają dla osób, które mogą popełnić ich pracy oraz zapewniają najlepsze, profesjonalne usługi wsparcia jako kogoś, kto pracuje w cegły i zaprawy budynku.

Teletech wygląda także dla konkretnego komputera, domowym biurze i wymagań telefonicznych; które są wymienione na ich stronie FAQ.
napisane przez: